Origami, wycinanki i kolaże

Origami, wycinanki i kolaże - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,38 MB
NAZWA PLIKU
Origami, wycinanki i kolaże.pdf
ISBN
8387878729662

OPIS

Gry i zabawki, dekoracje i małe upominki, girlandy, pudełka, maski i kukiełki - popatrzmy, jak powstają w rękach dzieci, pochłaniając je całkowicie - przez kilka minut albo całe popołudnie.

Gry i zabawki, dekoracje i małe upominki, girlandy, pudełka, maski i kukiełki - popatrzmy, jak powstają w rękach dzieci, pochłaniając je całkowicie - przez kilka minut albo całe popołudnie. Origami wycinanki i kolaże. Cena: 27.35 zł EAN: 9788371758782 ISBN: 9788371758782 Ilość odwiedzin: 154 Opis produktu Jaki material najlepej laczy kreatywnosc z prostota ? Oczywiscie papier ! Jest dostepny dla wszystkich, mozna go skladac,wycinac i kleic na wiele sposobów.W slad za porami roku pokazano pomyslowe wzory latwych do wykonania w ... Origami wycinanki i kolaże.

Jaki materiał najlepiej łączy kreatywność z prostotą? Oczywiście papier! Jest dostępny dla wszystkich, można go składać,wycinać i kleić na wiele sposobów. W ślad za porami roku pokazano pomysłowe wzory łatwych do wykonania w domu lub na wspólnych zajęciach zabawek. Origami wycinanki i kolaże - Mayumi Jezewski - książka w Książkomat.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI