Klucz zagłady. Cykl Sigma Force. Tom 6

Klucz zagłady. Cykl Sigma Force. Tom 6 - James Rollins | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Rollins
WYMIAR
5,71 MB
NAZWA PLIKU
Klucz zagłady. Cykl Sigma Force. Tom 6.pdf
ISBN
3655024852776

OPIS

W strzeżonym laboratorium na Uniwersytecie Princeton umiera znany profesor genetyki.Ojciec Marco Giovanni zostaje zamordowany w samym sercu Watykanu.Syn senatora zostaje znaleziony martwy nieopodal obozu Czerwonego Krzyża w Afryce Zachodniej.Trzy morderstwa, trzy kontynenty, jeden wspólny trop – na ciałach wszystkich ofiar pozostawiono pogański znak: krzyż Druidów. Agenci Sigma Force pod dowództwem komandora Graya Pierce'a podążają tym śladem i wpadają na trop wiodący aż w mroki średniowiecza, do jedenastowiecznej Anglii i katastralnej Księgi Obrachunku, powstałej jako próba kompleksowego przeglądu gruntów i ludności. Dlaczego niektóre z wiosek wymienionych w dokumencie zostały opatrzone jednym tylko słowemvastare – spustoszone? Na wyspie Bardsey komandor Pierce trafia na ślady tajemniczej, wysoko toksycznej substancji, która mogła przyczynić się do śmierci ogromnej liczby ludzi. Ktoś chce wykorzystać starodawną substancję, by pod przykrywką walki z głodemstworzyć śmiercionośną broń. Gra toczy się o najwyższą stawkę.

Autorem książki jest James Rollins. Należy do gatunków: sensacja, kryminał, inne, thriller.

Ojciec Marco Giovanni zostaje zamordowany w samym sercu Watykanu. Syn senatora zostaje znaleziony martwy nieopod Napisz recenzję o produkcie: Klucz zagłady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI