Kaszoterapia gryczana

Kaszoterapia gryczana - Anna Kowalczyk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kowalczyk
WYMIAR
7,76 MB
NAZWA PLIKU
Kaszoterapia gryczana.pdf
ISBN
2874074786140

OPIS

Takiej książki o kaszach jeszcze nie było!Nastaw się na zdrową dietę, która nie tylko uwolni Cię od wielu dolegliwości, ale także sprawi przyjemność Twojemu podniebieniu: 5 posiłków dziennie, 7-dniowe plany żywieniowe oparte w całości na kaszy gryczanej. Oprócz tego porcja solidnej wiedzy, którą dzielą się z nami autorzy przepisów, twórcy cieszącego się ogromną popularnością bloga naszakasza.pl

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Takiej książki o kaszach jeszcze nie było! Nastaw się na zdrową dietę, która nie tylko uwolni Cię od wielu dolegliwości, ale także sprawi przyjemność Twojemu podniebieniu: 5 posiłków dziennie, trzy 7-dniowe plany żywieniowe oparte w całości na kaszy jaglanej, gryczanej i komosie ryżowej.

Przeczytaj recenzję Kaszoterapia. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Be the first to review "Kaszoterapia gryczana" Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.

POWIĄZANE KSIĄŻKI