Hatidże. Żona Ibrahima. Część 2. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 15

Hatidże. Żona Ibrahima. Część 2. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 15 - Demet Altinyeleklioglu | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Demet Altinyeleklioglu
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Hatidże. Żona Ibrahima. Część 2. Cykl Tajemnice Dworu Sułtana. Tom 15.pdf
ISBN
2357782390189

OPIS

Tajemnice Dworu Sułtana Miłosne intrygi i walka o władzę. Silne, wpływowe kobiety i mężczyźni podatni na ich urok. Tajemnice i fortele w sułtańskim haremie. To wszystko w wyjątkowej kolekcji tureckich romansów, których akcja dzieje się w złotych czasach Imperium Osmańskiego.Przyjaźń, jaką w młodości obdarzył przybysza z dalekiej greckiej Pargi książę Sulejman, brat księżniczki Hatidże, może stać się dla tego niedawnego niewolnika przepustką do wielkiego świata. Czy uda mu się wkupić w łaski władcy imperium na tyle, by zyskać nieograniczoną władzę oraz niewyobrażalne bogactwo? Za ogromną ambicją, jaka rządzi jego sercem, skrywa się też pewna tajemnica.Demet Altinyeleklioglu (ur. w 1955 r.) – autorka cieszącego się wielką popularnością cyklu powieści o dynastii osmańskiej. Znana jest również jako tłumaczka, głównie romansów historycznych Philippy Gregory. Wcześniej była producentką wielu programów dla tureckiej telewizji TRT. Mieszka w Stambule.

Wydawnictwo Edipresse Polska. Premiera: 2018-06-15.

W Księdze VII czytelnik miał okazję poznać młodą, nieco zagubioną sułtankę, która dopiero wkraczała w życie, pomimo tego, że wiele złego już zdążyła doświadczyć. Wspaniałe stulecie 7 Tajemnice dworu sułtana Hatidże żona Ibrahima. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI