Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie (książka audio)

Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie (książka audio) - Astrid Lindgren | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Detektyw Blomkvist żyje niebezpiecznie (książka audio).pdf
ISBN
8443287784430

OPIS

Detektyw Blomkvist znów wkracza do akcji!Gdy wakacyjna zabawa w wojnę Dwu Róż trwa w najlepsze, przerywa ją wieść o zbrodni popełnionej w okolicy. Ewa-Lotta jest w niebezpieczeństwie. Jako jedyna widziała groźnego przestępcę. Policja jest bezradna. Czy morderca powróci? Czy Detektywowi Blomkvistowi i jego przyjaciołom uda się go zdemaskować zanim będzie za późno?Czyta: Edyta Jungowska.

Kolekcjonerskie wydanie 3 audiobooków z przygodami detektywa Blomkvista 11 godzin z dreszczykiem! Zestaw trzech audiobooków z powieściami Astrid Lindgren w interpretacji Edyty Jungowskiej o przygodach niezwykłego detektywa, którym okazuje się być chłopiec - trzynastoletni Kalle Blomkvist. „Detektyw Blomkvist i żyje niebezpiecznie" CZEŚĆ 2 PRZYGÓD DETEKTYWA BLOMKVISTA. Detektyw Blomkvist znów wkracza do akcji! Gdy wakacyjna zabawa w wojnę Dwóch Róż trwa w najlepsze, przerywa ją wieść o zbrodni popełnionej w okolicy. Emil i detektywi (książka audio) Skip to the end of the images gallery.

Ewa-Lotta jest w niebezpieczeństwie. Jako jedyna widziała groźnego przestępcę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI