Smak ciebie. Seria Pokusa. Tom 5

Smak ciebie. Seria Pokusa. Tom 5 - Kristen Proby | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Proby
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
Smak ciebie. Seria Pokusa. Tom 5.pdf
ISBN
3746798729489

OPIS

Smakowicie pikantna i romantyczna powieść o piątej pięknej właścicielce gorącej restauracji Pokusa...Dla Mii Palazzo gotowanie to coś więcej niż praca. Dla swojej restauracji stworzyła mistrzowskie menu pełne pysznych i seksownych dań. Teraz o Pokusie mówią w prestiżowym telewizyjnym programie kulinarnym. Serce i wysiłek, które Mia włożyła w to miejsce, wreszcie zaczynają się zwracać.A potem w kuchni pojawia się Camden Sawyer, największa pomyłka jej życia...Camden Sawyer to kulinarny geniusz uznany na całym świecie. Nie oprze się zaproszeniu do Portland na rozgrywkę z Mią przed kamerami nowego programu telewizyjnego. Ale czy zdoła ją przekonać, że chemia, która łączy ich w kuchni, może być równie oszałamiająca w sypialni? I czy oboje odważą się przyznać, że nigdy o sobie nie zapomnieli?Ani Mia, ani Camden nie zdają sobie jeszcze sprawy, o jak wysoką stawkę grają tym razem…

Powiązane Wysłuchaj mnie (miękka) 27.90 zł Wysłuchaj mnie (miękka) 31.30 zł Wysłuchaj mnie - mobi, epub 25.25 zł. Seria Pokusa. Tom 1 Twoja ocena.

Tom 3 Proby Kristen . Smak ciebie . Kristen Proby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI