Elmer na szczudłach

Elmer na szczudłach - David McKee | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
4,82 MB
NAZWA PLIKU
Elmer na szczudłach.pdf
ISBN
1829070251499

OPIS

Myśliwi, podążający tropem słoni, mącą spokój przyjaciół Elmera. Słoń w kratkę wpada na pomysł, jak ich przechytrzyć. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego życiowe motto to: „sprawdźmy”, „poszukajmy”, „dowiedzmy się”.Umiejętności społeczne, pozycja w grupie i poczucie humoru – za to między innymi dzieci na całym świecie kochają Elmera.Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i bibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje.Książki o Elmerze, przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, rozeszły się dotąd w niemal ośmiomilionowym nakładzie na całym świecie.

W trakcie spaceru Elmer wpadł na pomysł by słonie chodziły na szczudłach. Elmer na szczudłach (David McKee). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Elmer na szczudłach - opis produktu: Każdy jest wyjątkowy i ma w sobie coś, co wyróżnia go spośród innych.

Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Kup teraz na Allegro.pl za 17,07 zł - Elmer na szczudłach z miasta Poznań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI