#Delete

#Delete - Sandi Lynn | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sandi Lynn
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
#Delete.pdf
ISBN
9623020937264

OPIS

Po kilku nieudanych związkach młoda fotografi czka wymyśla projekt #Delete i pisze o nim na swoim blogu. Chce pokazać kobietom, jak powinny się zachowywać, kiedy facet je lekceważy - po prostu trzeba wyrzucić go ze swojego życia. Ale jeden sms, który wysyła na niewłaściwy numer, stawia jej życie na głowie. A ona zaczyna się bać, że może złamać własne zasady, których uczy inne dziewczyny...„Mężczyźni. Totalne dupki, jeśli chodzi o traktowanie kobiet. Co do jednego."Zaesemesuję do niej, jak będę miał chwilę, jutro czy pojutrze. Albo popojutrze, i niech się cieszy""Może zadzwonię do niej za parę dni. Żeby nie pomyślała, że jesteśmy ze sobą zbyt blisko""Lubię ją, ale nie jest moim głównym priorytetem, ani nawet średnim.I tak będzie zawsze pod ręką, jak zechcę się do niej odezwać.Więc spokojnie..."Po kolejnym nieudanym związku wyznaczyłam sobie misję: pomóc kobietom odzyskać kontrolę nad życiem i uwierzyć w siebie, kiedy facet, który im się podoba, je olewa. Chciałam dać im do rąk potężną broń: projekt #Delete.Facet ulotnił się jak duch? #DeleteZbierał się dwa tygodnie, żeby ci odpowiedzieć na jedno proste pytaniew esemesie? #DeleteObiecał, że zadzwoni za kilka dni, a potem zaginął w akcji? #DeleteOdwołał randkę pół godziny wcześniej? Albo, co gorsza, po prostu się nie zjawił? #DeleteNazywam się Eloise Moore i to jest moja historia o tym, jak projekt#Delete i jeden wściekły sms wysłany na niewłaściwy numer zmieniły na zawsze moje życie...”

Close ... Australians Join In En Masse To The #Delete Facebook Campaign. AUSTRALIAN Facebook users are leaving the platform in their thousands after Facebook banned the sharing of news from Australian publishers.

Before you delete ... #delete #>:/ #internet says they're open till 4pm #but every time i walked past they were closed #and i can't live like this anymore #😔 #quit playing games with my heart 10 notes jeeplover Delete all the temporary files and folders you've selected, either using the Delete key on your keyboard or the Delete button from the Home menu. Depending on your version of Windows, and how your computer is configured, you might be asked to confirm that you wish to Delete Multiple Items . My name is Eloise Moore and this my story of how #Delete and one nasty text message sent to the wrong number changed my life forever.

POWIĄZANE KSIĄŻKI