Barbie. Możesz być projektantką mody. Bajka na dziś

Barbie. Możesz być projektantką mody. Bajka na dziś - Becky Matheson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Becky Matheson
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Barbie. Możesz być projektantką mody. Bajka na dziś.pdf
ISBN
3368428310268

OPIS

„Barbie. Możesz być projektantką” to już czwarta opowieść o Barbie, która szuka nowych wyzwań w swoim życiu. A jak zostać projektantką mody? To prostsze, niż myślisz! Barbie i jej przyjaciółka Nikki wybierają się na pokaz mody i zostają zaproszone na kurs projektowania i szycia ubrań. Dołącz do nich i razem z nimi ćwicz się w kreatywności i cierpliwości, które są niezbędne, by stworzyć oszałamiającą kreację. I pamiętaj, możesz być, kim chcesz!

Data zakończenia 2018-07-27 - cena 11,08 zł Bajka na dziś. Barbie.Możesz być projektantką mody 2018 wydanie 1 .

A jak zostać projektantką mody? To prostsze, niż myślisz! Barbie i jej przyjaciółka Nikki wybierają się na pokaz mody i zostają zaproszone na kurs projektowania i ... „Barbie. Możesz być projektantką" to już czwarta opowieść o Barbie, która szuka nowych wyzwań w swoim życiu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI