Świat musi mieć sens. Ostatnia rozmowa

Świat musi mieć sens. Ostatnia rozmowa - Aleksandra Klich | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Klich
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Świat musi mieć sens. Ostatnia rozmowa.pdf
ISBN
8792427465415

OPIS

Ostatni wywiad z abp. Józefem ŻycińskimO świecie pustych kościołów, o tym, dlaczego Chrystus nie zszedł z krzyża, po co biskupowi niewierzący, jak nie zmilitaryzować chrześcijaństwa i dlaczego w Kościele częściej rozmawia się o ciele niż o duchu?W rozmowach z wyjątkową postacią polskiego Kościoła - arcybiskupem Józefem Życińskim, autorka porusza wiele ważnych wątków dotyczących współczesności i religii. Rozmawiają m.in. o feminizmie, o in vitro, eutanazji, strachu, przyjaźni i samotności.Książka, która pozwala usłyszeć głos autorytetu.Nowe wydanie, uzupełnione o pasjonującą opowieść o Arcybiskupie.Społeczeństwo bez wielkich ideałów, w którym ludzie żują gumę i wymieniają się ploteczkami, może istnieć, ale ja się boję takiego świata. Świat musi mieć sens.abp Józef ŻycińskiAleksandra Klich -dziennikarka, autorka książek, wicenaczelna „Gazety Wyborczej” i redaktorka naczelna Wysokich Obcasówabp Józef Życiński -duchowny rzymskokatolicki, profesor filozofii, doktor teologii, biskup diecezjalny tarnowski w latach 1990-1997, arcybiskup metropolita lubelski w latach 1997-2011.

Józefem Życińskim. O świecie pustych kościołów, o tym, dlaczego Chrystus nie zszedł z krzyża, po co biskupowi niewierzący, jak nie zmilitaryzować chrześcijaństwa i dlaczego w Kościele częściej rozmawia się o ciele niż o duchu? Świat musi mieć sens.

Autorami książki są Aleksandra Klich, Józef abp Życiński. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia, wywiady, rozmowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI