Polska może być lepsza

Polska może być lepsza - Radosław Sikorski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Radosław Sikorski
WYMIAR
4,67 MB
NAZWA PLIKU
Polska może być lepsza.pdf
ISBN
3449866535832

OPIS

CZY ZMIERZAMY KU GEOPOLITYCZNEJ KATASTROFIE?Mamy być dumni, że wstaliśmy z kolan, a nie zauważać, że upadliśmy na głowę.Narzucają nam język nienawiści. Wyzywają od zdrajców i odmawiają polskości.Koszulka z napisem „Śmierć wrogom ojczyzny” ma być miarą patriotyzmu.Świat jeszcze przed chwilą patrzył na nas z podziwem. Liczono się z naszym zdaniem. Byliśmy wiodącym państwem Europy. Dziś patrzy się na nas ze zdumieniem. Stoimy z boku. Władza mówi, że dumnie, ale faktem jest, że samotnie.Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA? Jak wrócić do wielkiej gry?Na takie pytania odpowiada Radosław Sikorski, wykładowca Harvardu, były minister obrony i spraw zagranicznych. Człowiek, który prowadził grę z największymi: Clinton, Ławrowem, Merkel czy Janukowyczem.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Wydaje mi się, że polskiej opinii publicznej potrzeba nowej wizji Polski. Potrzeba nie zaprzeczenia rządowi PiS-u, ale pokazania, jak Polska może być inna, lepsza, bardziej sprawiedliwa, otoczona szacunkiem Polaków do siebie samych.

Format: 15,8 ... Polska może być lepsza - opis produktu: `Polska może być lepsza` to książka wyjątkowa, bo ukazująca świat polskiej polityki od kulis.Zachęca do zastanowienia się nad obecną sytuacją Polski i porusza wiele intrygujących, niemal kontrowersyjnych tematów. Polska może być lepsza. To zdanie, zawsze prawdziwe, jest tytułem wydanej niedawno książki Radosława Sikorskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI