Naznaczona. Opowieść o dziewczynie, która widziała więcej

Naznaczona. Opowieść o dziewczynie, która widziała więcej - Adelia Saunders | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adelia Saunders
WYMIAR
8,65 MB
NAZWA PLIKU
Naznaczona. Opowieść o dziewczynie, która widziała więcej.pdf
ISBN
4366064967755

OPIS

Przemierzająca najpiękniejsze miasta świata historia o sile przeznaczeniaMagdalena ma niepokojący dar. Widzi słowa wypisane na ciele ludzi, których spotyka. Imiona, daty, szczegóły z życia opisują miłość, śmierć i grzechy, które popełnili.Kiedy w Paryżu poznaje Neila, jest zaintrygowana, że na policzku ma wypisane jej imię. W mieście przebywa też jego ojciec, który chce odkryć prawdę o swej zmarłej matce, słynnej pisarce, która porzuciła go tuż po urodzeniu.Chłopak zakochuje się w Magdalenie, urzeczony jej bladymi oczami i tajemniczą aurą. Ona sama rozpaczliwie próbuje naprawić błędy po śmierci najlepszej przyjaciółki, bo wie, że dzięki swojemu darowi mogła zapobiec tragedii.Przypadek albo przeznaczenie splatają losy trójki bohaterów, a dar Magdaleny może być kluczem do ich szczęścia.__"Pełna wdzięku, elegancka powieść o miłości i tajemnicy, utracie oraz melancholii, smutku i nadziei: od słów napisanych na skórze po widok rzeczy nie do zniesienia, Saunders z wielkim rozmachem opisuje granice ludzkiego postrzegania". – Viet Thanh Nguyen, laureat nagrody Pulitzera, autor książki "The Sympathizer"___O autorceAdelia Saunders – absolwentka Georgetown University (tytuł magistra stosunków międzynarodowych) oraz Tisch School of the Arts NYU. Uczyła angielskiego w Paryżu, pisała dla niezależnego informatora w ONZ i pomagała ekonomistom rolnym w Ugandzie. Dorastała w Durango w Kolorado; obecnie mieszka z mężem i dwójką dzieci w Nowym Jorku. "Naznaczona" jest jej pierwszą powieścią.

Kiedy w Par Naznaczona Opowieść o dziewczynie, która widziała więcej Adelia Saunders. Wydawnictwo Kobiece Naznaczona Opowieść o dziewczynie, która widziała więcej Adelia Saunders.

Jest to ciekawa powieść, która łączy romans, kryminał i wątek fantastyczny, co jest naprawdę wielkim plusem. Opowieść o dziewczynie, która widziała więcej" Przemierzająca najpiękniejsze miasta świata historia o sile przeznaczenia Magdalena ma niepokojący dar. Księgarnia internetowa. Książki z rabatami do -40%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI