Biografia prawdziwka. Superbohater wśród grzybów

Biografia prawdziwka. Superbohater wśród grzybów - Pal Karlsen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pal Karlsen
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Biografia prawdziwka. Superbohater wśród grzybów.pdf
ISBN
3489845084540

OPIS

ZAGINĄŁ GRZYBIARZ!Córka zaalarmowała władze po odnalezieniu opuszczonego samochodu.ŚMIERĆ NA GRZYBOBRANIU!Nie wrócił do domu o umówionej porze. Policja znalazła zwłoki.DRAMATYCZNA AKCJA RATOWNICZA!Uratowano nieprzytomnego grzybiarza.Król lasu. Superbohater w świecie mykologii. Prawdziwek. Borowik. Ludzie są w stanie poświęcić życie, by znaleźć upragnionego grzyba.Pal Karlsen, miłośnik grzybów z Norwegii, zabiera nas w fascynującą podróż w głąb borowikowego świata. By odkryć jego tajemnice, przemierza glob wzdłuż i wszerz. Poznaje różne oblicza prawdziwka - jedno z najpiękniejszych i najbardziej fantastycznych niespodziewanie odnajduje w Polsce, prawdziwej borowikowej ziemi obiecanej, gdzie natrafił na nieznany nowy gatunek grzyba.Poznaj leśnego superherosa, który pojawia się tam, gdzie chce, i kiedy mu się tylko podoba. Którego nie da się udomowić. Grzyba-anarchistę… bo każdy borowik jest z natury dziki.Oto jedyna biografia, która zawiera przepisy, jak ugotować jej bohatera.

Biografia prawdziwka. Superbohater wśród grzybów .

Grzyba-anarchistę… bo każdy borowik jest z natury dziki.Oto jedyna biografia, która zawiera przepisy, jak ugotować jej bohatera. Recenzje (0) Księgarnia internetowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI