Bad Boy's Girl. Tom 3

Bad Boy's Girl. Tom 3 - Blair Holden | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Blair Holden
WYMIAR
8,95 MB
NAZWA PLIKU
Bad Boy's Girl. Tom 3.pdf
ISBN
5391816353403

OPIS

Trzeci tom niezwykle popularnej serii, która wkrótce zostanie zekranizowana.Tessa O’Connell to dziewczyna o wielkiej sile ducha, zdolna przetrwać w każdych warunkach. Teraz ma zamiar skorzystać z szansy, którą daje jej los, nawet jeśli oznacza to przeprowadzkę do Nowego Jorku i rozpoczęcie zupełnie nowej pracy. A wszystko to bez Cole’a, który przedziera się właśnie przez zasieki prawniczych studiów.Czy po pięciu spędzonych wspólnie, cudownych latach coś jeszcze jest w stanie zagrozić miłości Tessy i Cole’a? Obydwoje wiedzą, że są sobie przeznaczeni i nie umieją bez siebie żyć, jednak nowe okoliczności oraz dzieląca ich odległość nie pozostają bez wpływu na ich relację.

Przeczytaj opis książki "Bad Boy's Girl. Tom 3" a także poznaj jej ocenę.

Bad Boy's Girl (tom 5) Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w:---- Cena: 26,90 zł 26.90 ... Bad Boy's Girl Tom 1 Bad Boy's Girl Tom 1 BLAIR HOLDEN ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI