Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego

Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego - Andreas Moritz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andreas Moritz
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego.pdf
ISBN
1391379998998

OPIS

Choć większość osób nie zdaje sobie z tego sprawy, kamienie żółciowe stanowią ukrytą przyczynę wielu poważnych dolegliwości. Większość dorosłych żyjących w uprzemysłowionym świecie, a zwłaszcza tych cierpiących na przewlekłą chorobę, taką jak zespół jelita drażliwego, choroby serca, zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, nowotwory lub cukrzyca, ma w sobie setki, a nawet tysiące kamieni żółciowych. Zanim dojdzie do wystąpienia poważnej choroby, dają one wiele oznak w postaci zmiany wyglądu skóry, nosa, oczu, jamy ustnej, dłoni, paznokci czy stóp. Tymczasem każdy może nie tylko samodzielnie się zdiagnozować, ale również wyeliminować to zagrożenie z własnego organizmu w domowym zaciszu. Jak to zrobić? Podpowiada autor tego międzynarodowego bestselleru! Nie ryzykuj – oczyść wątrobę już dziś!

Moritz A., Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego ... „Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego" autorstwa Andreasa Moritza to światowy bestseller, który podpowie Ci jak samodzielnie zdiagnozować oraz w porę wyeliminować kamienie żółciowe bez pomocy lekarzy w domowym zaciszu. Książka "Rozszerzone oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego" Andreasa Moritza - zobacz w sklepie internetowym Aura Herbals. Dla osób zainteresowanych naturalną medycyną.

Jak uniknąć współczesnych chorób - Andreas Moritz. Choć większość osób nie zdaje sobie z tego sprawy, kamienie żółciowe odpowiadają za wiele chorób, z czego część ma skutki śmiertelne, a inne kończą się powikłaniami na resztę życia. ROZSZERZONE OCZYSZCZANIE WĄTROBY.

POWIĄZANE KSIĄŻKI