Piwonia odrodzona

Piwonia odrodzona - Krzysztof Gedroyć | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Gedroyć
WYMIAR
12,45 MB
NAZWA PLIKU
Piwonia odrodzona.pdf
ISBN
1646336169036

OPIS

Piwonia powraca i bardzo dobrze, bo kapitalizm trza znieść z jego nowymi porządkami. Przemian po '89 nie da się precyzyjnie opisać w żadnym języku za wyjątkiem prywatnego. I tu pojawia się Krzysztof Gedroyć z genialnym słuchem językowym i talentem inkluzywnym - staje się autorem nowego esperanto dla Białegostoku i okolic. Przyjezdne może nie pojmą, za to my - tak. Piwonia odrodzona lepsza jeszcze niż kiszka ziemniaczana!Ignacy Karpowicz

Piwonia powraca i bardzo dobrze, bo kapitalizm trza znieść z jego nowymi porządkami. Przemian po '89 nie da się precyzyjnie opisać w żadnym języku za wyjątkiem prywatnego.

Data zakończenia 2020-01-22 - cena 35,19 zł Piwonia odrodzona | Gedroyć Krzysztof | Fundacja Sąsiedzi. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Piwonia odrodzona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI