Oceń to (TED Books)

Oceń to (TED Books) - Chip Kidd | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chip Kidd
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Oceń to (TED Books).pdf
ISBN
3101920814403

OPIS

Zabawne spojrzenie na znaczenie pierwszego wrażenia – w projektowaniu i w życiu – od cenionego grafika i projektanta książek, Chipa Kidda.Pierwsze wrażenie jest wszystkim. Ono decyduje, czy coś się wyróżnia, jak się z tym obchodzimy, czy to kupujemy i jaki mamy do tego stosunek. Słynny projektant Chip Kidd zaprasza nas do podejrzenia swojego dnia, w czasie którego spotyka się z różnego rodzaju pierwszymi wrażeniami. Projektant rozprawia się z designem rzeczy codziennego użytku, tym dobrym, złym, absurdalnym i genialnym, w sposób dostępny tylko komuś z krytycznym i wytrenowanym okiem. Od projektu naszej porannej gazety, przez biletomat w metrze, książki, które przeglądamy, smartfona, którego używamy, do opakowania czekoladowego batonika, którego kupujemy na przekąskę – Kidd ujawnia tajemnice stojące za każdym z wyborów projektowych, a wszystko to czyni ze sporą dawką humoru i specjalistycznej wiedzy.To love story o designie, odsłaniająca często niewidzialne piękno i sprytne sztuczki towarzyszące różnym projektom, których większość z nas nigdy nawet nie zauważy. I z każdym kolejnym ocenianym obiektem Kidd udowadnia, że pierwsze wrażenie, niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie, ma ogromny wpływ na nasz sposób postrzegania świata.

Dostawa. Kurier: 12.00 zł Przesyłka polecona: 7.90 zł ... Książka "Oceń to (TED Books)" 5Y36G8.

A Lesson Create your own video-based lesson; Student Talks Students can create talks on their own, in class or at home TED Books For too long people with a disability have been treated differently. This beautifully illustrated book will show children (and adults) that just because someone is doing something differently, does not mean that they are doing it wrong; it is OK to be different, difference is good. TED Books.

POWIĄZANE KSIĄŻKI