Możesz uzdrowić swoje życie

Możesz uzdrowić swoje życie - Louise L. Hay | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Louise L. Hay
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Możesz uzdrowić swoje życie.pdf
ISBN
5977970693263

OPIS

Louise L. Hay założyła i prowadzi w Kalifornii ośrodek terapeutyczny, którego celem jest pomaganie zgłaszającym się osobom w odkryciu i wykorzystaniu pełni potencjału sił wewnętrznych, mających decydujący wpływ na zachowanie zdrowia. Źródłem wiedzy autorki są jej własne doświadczenia: uznana za nieuleczalnie chorą na raka, w okresie przygotowywania się do operacji zdołała wyleczyć się sama. Jej główne przesłanie streszcza się w zdaniu: "Jeżeli tylko jesteś gotów uruchomić siły swojego umysłu, możesz wyleczyć się niemal z każdej choroby". Niniejsza książka to swoisty kurs metod Louise L. Hay. Autorka krok za krokiem uczy w niej sposobów rozwiązywania swoich lęków i napięć, trudności w stosunkach z otoczeniem, a także przeciwdziałania aktualnym i potencjalnym chorobom.Dla ułatwienia czytelnikowi codziennej pracy nad swoimi problemami Autorka proponuje korzystanie z zeszytu ćwiczeń "Pokochaj siebie, ulecz swoje życie" dostępnego razem z niniejszą książką.

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możemy sobie zapewnić to wiedza o tym, jak być zdrowym, a Louise L. Hay i dr Mona Lisa Schulz są cudownymi nauczycielkami.

Źródłem wiedzy autork W książce "Możesz uzdrowić swoje życie" autorka krok po kroku opisuje, jak rozwiązać większość swoich życiowych problemów. Fenomen tej książki tkwi nie tylko w skuteczności porad, ale także w prostocie przekazu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI