Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania

Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania - Anton Czechow | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anton Czechow
WYMIAR
4,98 MB
NAZWA PLIKU
Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania.pdf
ISBN
9693079026419

OPIS

Anton Czechow – klasyk literatury rosyjskiej, uznawany za mistrza „małych form literackich”, w której przeważały obrazki obyczajowe, miniatury z życia urzędników, kupców, ziemian i chłopów, łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej.W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur, w tym uznawane za najsłynniejsze: Śmierć urzędnika i Kameleon.

W niniejszym zbiorze: Żarcik oraz inne (bardzo różne) opowiadania przedstawiamy 28 takich miniatur, w tym uznawane za ... Zbiór pt. Żart i inne (bardzo różne) opowiadania liczy 28 opowiadań rozrzuconych na ledwie 165 stronach, co daje średnią 6 stron na jedno opowiadanie.

Przeczytaj recenzję Żarcik i inne (bardzo różne) opowiadania. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Anton Czechow - klasyk literatury rosyjskiej, uznawany za mistrza „małych form literackich", w której przeważały obrazki obyczajowe, miniatury z życia urzędników, kupców, ziemian i chłopów, łączące komizm z wyraźnymi akcentami krytyki społecznej..

POWIĄZANE KSIĄŻKI