Polskie Archiwum X. Nie ma zbrodni bez kary

Polskie Archiwum X. Nie ma zbrodni bez kary - Mariusz Nowak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mariusz Nowak
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
Polskie Archiwum X. Nie ma zbrodni bez kary.pdf
ISBN
3403672208350

OPIS

Makabryczne szkolenie asów polskiej policjiW śrubę napędową barki powoli sunącej po Wiśle zaplątała się ludzka skóra. Wieść o wstrząsającej zbrodni rozniosła się po całej Polsce. Zelektryzowane wiadomością media donosiły o przerażającym odkryciu. Policja rozpoczęła śledztwo. Czas mijał, a morderca pozostawał na wolności.Ta zbrodnia stała się obsesją.W październiku 2017 r., blisko dziewiętnaście lat po mrożącym krew w żyłach odkryciu, policjanci z „Archiwum X” ujęli podejrzanego. Do tego momentu przygotowywali się bardzo długo. Sprawa o kryptonimie „Skóra” zaprowadziła ich wcześniej do innych ofiar i kazała zmierzyć się z tajemnicami innych morderstw.Głowa odcięta łopatą, twarz pozbawiona oczu, porzucone w działkowej altanie zwłoki – z każdą sprawą nabierali doświadczenia, odkrywali sposób na mordercę.Bogdan Michalec i Mariusz Nowak, współtwórcy krakowskiego „Archiwum X”, w toku wielu śledztw przeszli szkołę, w której lekcje prowadzili najokrutniejsi przestępcy. Ta książka jest tego świadectwem.Na jej kartach towarzyszy im dziennikarz śledczy i reporter – Piotr Litka.W świecie bezkrytycznej wiary w nowe technologie i badania genetyczne oni wciąż uznają wyższość dedukcji i samodzielnego myślenia. Zamiast czekać tygodniami na wyniki badań DNA – pytają. Z odpowiedzi tworzą spójny obraz zbrodni. Choć – jak sami podkreślają – każda sprawa to historia czyjegoś życia i śmierci. Teraz tajnikami swojej pracy policjanci z „Archiwum X” dzielą się w książce.Dawid Serafin, Onet.pl

nie ma zbrodni bez kary Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i stanów towarów. Katalog tematyczny -> Literatura -> Literatura faktu, reportaż Polskie Archiwum X.

Nie ma zbrodni bez kary, Piotr Litka - Makabryczne szkolenie asów polskiej policji W śrubę napędową barki powoli sunącej po Wiśle zaplątała się ludzka skóra. W Recenzja książki Polskie Archiwum X.

POWIĄZANE KSIĄŻKI