Pogórze Strzyżowskie - Jasło, Krosno, Dukla. Mapa turystyczna w skali 1:50 000

Pogórze Strzyżowskie - Jasło, Krosno, Dukla. Mapa turystyczna w skali 1:50 000 - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Pogórze Strzyżowskie - Jasło, Krosno, Dukla. Mapa turystyczna w skali 1:50 000.pdf
ISBN
8584243371852

OPIS

Jest to mapa dwustronna w skali 1:50'000. Obejmuje interesujący region wchodzący w skład Pogórza Karpackiego. Zasięg mapy wyznaczają: Pilzno i Skołyszyn na zachodzie, Dębica i Sędziszów Małopolski na północy, Czudec i Besko na wschodzie oraz Dukla i Rymanów na południu. Największe miasta tego obszaru to: Dębica, Ropczyce, Strzyżów, Jasło, Krosno, Rymanów i Dukla.Przyjezdnych witają tu piękne lesiste wzgórza, rozległe doliny i malownicze rzeki: Wisłok i Wisłoka. Obszar ten, ze względu na swoje położenie jest niezwykle atrakcyjny turystycznie. Posiada wiele ciekawych miejscowości o bogatej historii i kulturze oraz rozbudowaną bazę noclegową w postaci gospodarstw agroturystycznych. Można tu skorzystać z licznych ścieżek edukacyjno-rekreacyjnych, a zimą z wyciągów narciarskich. Miłośnicy historii znajdą tu atrakcje w postaci pozostałości po I i II wojnie światowej, jak również wiele cennych zabytków architektury. Jest to atrakcyjny teren na piesze i rowerowe wycieczki.Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Mapa doskonała do wszelkich form aktywności turystycznej, jak również dla osób zmotoryzowanych.

Mapa turystyczna 1:50 000 autorstwa , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 13,19 zł . Przeczytaj recenzję Pogórze Strzyżowskie.

wyd. Compass skala: 1:50 000 Kup teraz na Allegro.pl za 8,99 zł - Pogórze Strzyżowskie Krosno Jasło Dukla mapa 2018 z miasta Szczyrk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI