Niebezpieczne sery

Niebezpieczne sery - Neal D. Barnard | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Neal D. Barnard
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczne sery.pdf
ISBN
4140110650825

OPIS

Trudno Ci zrzucić zbędne kilogramy, ale zupełnie nie wiesz, dlaczego? Cierpisz na choroby, takie jak nadciśnienie, cukrzyca typu 2 lub artretyzm? To szokujące, ale przyczyną może być spożywanie sera i niebezpieczne uzależnienie z nim związane. Jest on pełen kalorii, hormonów, cholesterolu, tłuszczu i opiatów, które uruchamiają w mózgu te same receptory, co heroina czy morfina. W swojej książce lekarz i autor bestsellerów New York Timesa prezentuje oparty na badaniach naukowych program, dzięki któremu można raz na zawsze uwolnić się od pokusy spożywania sera, a wraz z nim pożegnać się z nadwagą, zwiększyć poziom energii i poprawić ogólny stan zdrowia. Uwolnij się z serowej pułapki!

10 P samo na kawałek cheddara, sera szwajcarskiego czy mozarellę. Niebezpieczne sery,Zaskakujące uzależnienie Trudno Ci zrzucić zbędne kilogramy, ale zupełnie nie wiesz, dlaczego? Cierpisz na choroby, takie jak nadciśnienie, cukrzyca,Księgarnia internetowa INFOR.pl to książki, ebooki, serwisy specjalistycze dla księgowych, prawników, kadrowych. Książka Niebezpieczne sery do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 32,11 zł (Rabat 35%). Autor: dr Neal D.

Książka Niebezpieczne sery liczy 360 stron. Jej wymiary to 165x240.

POWIĄZANE KSIĄŻKI