Moje dziecko. Opieka nad niemowlęciem

Moje dziecko. Opieka nad niemowlęciem - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,92 MB
NAZWA PLIKU
Moje dziecko. Opieka nad niemowlęciem.pdf
ISBN
3683745990053

OPIS

Opieka nad niemowlęciem jest jednym z największych i najważniejszych wyzwań życiowych. Świeżo upieczeni rodzice czują się przytłoczeni i zdezorientowani mnóstwem informacji na ten temat pochodzących z różnych źródeł. Wątpliwości te rozwiewa ten poradnik oparty na najnowszych wynikach badań i zaleceniach specjalistów. Odpowiada na pytania, które codziennie zadają sobie początkujący rodzice. Zawiera praktyczne, zweryfikowane przez ekspertów porady dotyczące okresu pomiędzy początkiem ciąży a pierwszym rokiem życia dziecka.

Opieka nad niemowlęciem (Jeremy Friedman). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Moje dziecko Opieka nad niemowlęciem Friedman Jeremy, Saunders Natasha, Saunders Norman.

Jak dać dziecku smoczek, butelkę, grzechotkę kiedy prowadzimy samochód, a niemowlę niemiłosiernie płacze. Na podstawie art. 188 Kodeksu pracy urlop na zdrowe dziecko, czyli opieka na dziecko 2021 może być wykorzystywany w częściach przez rodzica, który pracuje na podstawie umowy o pracę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI