Bieszczady. Przewodnik

Bieszczady. Przewodnik - Paweł Luboński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Luboński
WYMIAR
11,5 MB
NAZWA PLIKU
Bieszczady. Przewodnik.pdf
ISBN
5014648924829

OPIS

Kolejne zaktualizowane wydanie znanego i cenionego przewodnika krajoznawczego po Bieszczadach. Turysta znajdzie w nim wszystko, co powinien wiedzieć o tej niezwykłej krainie: opis historii, kultury, zabytków, przyrody, geografii, szlaków turystycznych, propozycje wycieczek, mapy poglądowe i informacje praktyczne. Podróżowanie po Bieszczadach z przewodnikiem Wydawnictwa BOSZ ułatwi podręczny format publikacji, bogactwo ilustracji oraz ciekawa szata graficzna. Zapraszamy w Bieszczady!

To znakomity przewodnik o duszy artysty - gra na gitarze i śpiewa! Poza tym jest Prezesem Koła Przewodników Beskidzkich, Terenowych i Pilotów Wycieczek w Sanoku. W Bieszczadach jest łącznie 140 km oznakowanych szlaków turystycznych. W lipcu 2020 roku padł rekord frekwencji.

Paweł Łuboński Rok wydania: 2020, wydanie XIX aktualizowane tel: 22 798 33 84 Niezmiennie od wielu lat najlepszy (naszym zdaniem) przewodnik po Bieszczadach. 408 stron formatu B6, 32 strony ze zdjęciami barwnymi, 100 zdjęć czarno-białych w tekście, 51 ... Jeszcze kilkanaście lat temu Bieszczady uchodziły za jeden z najdzikszych terenów Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI