Pamiętasz tamto lato

Pamiętasz tamto lato - Bogna Ziembicka | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogna Ziembicka
WYMIAR
3,64 MB
NAZWA PLIKU
Pamiętasz tamto lato.pdf
ISBN
3396241369795

OPIS

Cztery kobiety, jeden mężczyzna i świat, który runąłLato 1939. Hrabina Olga Mężyńska wraz z synem Teofilem, jego żoną Bisią i służącą Lorcią spędzają wakacje w Juracie. Wydarzeniem sezonu jest bal maskowy w hotelu Lido. Królową balu zostaje ciemnowłosa, czarnooka Klementyna, która za nic ma maniery i konwenanse. Jej urok hipnotyzuje. Gdy tańczy z Teofilem, widać, że tych dwoje trudno będzie rozdzielić.Czy po wojennej zawierusze ścieżki czterech kobiet przetną się ponownie? Co wtedy zobaczą w swoich oczach? Czy połączy je coś więcej niż miłość do tego samego mężczyzny i niezapomniane lato nad Bałtykiem?Historie Olgi, Bisi, Lorci i Klementyny, ich marzenia, plany i sposób na przetrwanie w burzliwej powojennej rzeczywistości składają się na przejmującą opowieść o meandrach ludzkich uczuć oraz polskiej historii. Od tej powieści nie sposób się oderwać.Bogna Ziembicka - krakowianka. Autorka pięciotomowego cyklu Różany. www.bognaziembicka.pl

Cztery kobiety, jeden mężczyzna i świat, który runął Lato 1939. Hrabina Olga Mężyńska wraz z synem Teofilem, jego żoną Bisią i służącą Lorcią spędzają wakacje w Juracie.

Data zakończenia 2019-03-05 - cena 28,31 zł Boys - Wciąż pamiętam (Oficjalny Teledysk) Disco Polo 2018🔔https://bit.ly/DISCO_POLO_SUBSKRYBUJ - Subskrybuj nasz kanał i bądź na bieżąco z największymi ... Recenzja książki: Pamiętasz tamto lato Recenzuje: Katarzyna Krzan. Ostatnie lato przed wybuchem drugiej wojny światowej stało się dla czterech kobiet, bohaterek powieści Bogny Ziembickiej, zakończeniem marzeń o cudownej przyszłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI