Wyhoduj swoje drzewo

Wyhoduj swoje drzewo - Robert Trojanowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Trojanowski
WYMIAR
5,6 MB
NAZWA PLIKU
Wyhoduj swoje drzewo.pdf
ISBN
5608947650270

OPIS

Wyhoduj swoje drzewo” to książka, przy której kiełkuje, rośnie i rozwija się wyobraźnia dziecka!Przez całą książkę pojawia się tylko jeden główny rysunek, który dzień po dniu dziecko uzupełnia, rysując rosnące drzewo od ziarenka aż do… no właśnie, to od Czytelnika zależy, jakie będzie to drzewo! Dziecko uruchamia wyobraźnię i na podstawie opisu rysuje kolejne fazy rozwoju swojego drzewa, od ziarenka aż do pięknej, bujnej, zielonej korony drzewa.Książka w niektórych dzieciach wyzwoli pokłady kreatywności, a w innych ciekawość i chęć sięgnięcia po np. książkę do biologii, aby zobaczyć, jak wygląda kiełkujące nasionko, kwitnące drzewo…To książka, która ćwiczy cierpliwość, ale robi to w sposób wesoły i kreatywny. To swoiste, rysunkowe tamagochi – takie „zwierzątko”, które trzeba codziennie odwiedzać i codziennie, od nowa, rysować! Ale codziennie drzewo się zmienia, rośnie, bo codziennie jest inne zadanie!Na 128 stronach znajdują się opisy, co dzieje się z drzewem, krok po kroku.Uczymy wytrwałości. Uczymy zachowania pro-ekologicznego.No i oczywiście przemycamy trochę humoru.

A szkoda, bo to świetne ćwiczenie cierpliwości, odpowiedzialności, wymagające zgłębiania wiedzy i wykazania się pewną dojrzałością. I znów z pomocą przychodzi książka, która nie mniej, nie więcej, a zachęca do wyhodowania własnego ... 2-3 dni robocze + czas dostawy.

Data zakończenia 2019-08-26 - cena 16,09 zł Wyhoduj swoje drzewo" to książka, przy której kiełkuje, rośnie i rozwija się wyobraźnia dziecka! Przez całą książkę pojawia się tylko jeden główny rysunek, który dzień po dniu dziecko uzupełnia, rysując rosnące drzewo od ziarenka aż do… no właśnie, to od Czytelnika zależy, jakie będzie to drzewo! Książka Wyhoduj swoje drzewo - Robert Trojanowski Wyhoduj swoje drzewo to książka, przy której kiełkuje, rośnie i rozwija się wyobraźnia dziecka!Przez całą książkę pojawia się tylko jeden główny rysunek, który dzień po dniu dziecko... Centrum Edukacji Dziecięcej Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie ... Nie wszyscy mają warunki, by koło domu czy w ogrodzie zasadzić drzewo i dbać o nie, aż z nasionka wyrośnie okazała roślina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI