PZPN. Bohaterowie z boiska. Zbigniew Boniek. Szybki jak wiatr

PZPN. Bohaterowie z boiska. Zbigniew Boniek. Szybki jak wiatr - Marcin Rosłoń | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Rosłoń
WYMIAR
6,64 MB
NAZWA PLIKU
PZPN. Bohaterowie z boiska. Zbigniew Boniek. Szybki jak wiatr.pdf
ISBN
9998687935659

OPIS

Bohaterowie z boiska to seria, która przybliża młodemu czytelnikowi piłkarzy obecnej reprezentacji Polski oraz legendy polskiej piłki nożnej.W tym tomie:Legenda polskiej piłki nożnej, Szybki jak wiatr – Zbigniew Boniek.

Szybki jak wiatr. nr kat.: 1303930 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub -75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci ... €3.79 - Bohaterowie z boiska to seria, która przybliża młodemu czytelnikowi piłkarzy obecnej reprezentacji Polski oraz legendy polskiej piłki nożnej.

W tym tomie: Legenda polskiej piłki nożnej, szybki jak wiatr Zbigniew Boniek. Informacje o PZPN Bohaterowie z boiska zestaw piłkarzy HIT - 7391772661 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-05-31 - cena 59,96 zł Bohaterowie z boiska to seria, która przybliża młodemu czytelnikowi piłkarzy obecnej reprezentacji Polski oraz legendy polskiej piłki nożnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI