Istebna i okolice. Pieszo i rowerem. Miniprzewodnik turystyczny

Istebna i okolice. Pieszo i rowerem. Miniprzewodnik turystyczny Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,81 MB
NAZWA PLIKU
Istebna i okolice. Pieszo i rowerem. Miniprzewodnik turystyczny.pdf
ISBN
8355461076746

OPIS

Praktyczny przewodnik po Trójwsi beskidzkiej, tj. Istebnej, Koniakowie i Jaworzynce, ale nie tylko, bo czytelnik znajdzie w nim także wycieczki prowadzące po czeskiej stronie granicy. Niby miniprzewodnik a pełen jest ciekawych informacji i opisów tras, aktualnych i szczegółowych map oraz panoramicznych zdjęć. Zawiera prezentację 10 tras spacerowych, o urozmaiconej skali trudności - od górskich wycieczek po łatwe trasy dla rodzin z dziećmi, a ponadto 3 trasy rowerowe, z 1 wycieczką na czeską stronę.Każda trasa to:- dokładna mapa w skali 1:40 000 - 1:50 000 z wykreśloną trasą,- kilometraż trasy,- profil wysokościowy,- zwięzłe opisy techniczne,- opisy atrakcji turystycznych na trasie,- ciekawostki i legendy,- wiele barwnych zdjęć,- charakterystyka regionu i opisy miejscowości- atlas map całego zasięgu przewodnika- wykaz imprez cyklicznych

Miniprzewodnik | Istebna i okolice pieszo i rowerem. Miniprzewodnik turystyczny wyd.

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Praktyczny przewodnik po Trójwsi beskidzkiej, tj. Istebnej, Koniakowie i Jaworzynce, ale nie tylko, bo czytelnik znajdzie w nim także wycieczki prowadzące po czeskiej stronie granicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI