Gra poza prawem

Gra poza prawem - Magdalena Zimniak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Zimniak
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
Gra poza prawem.pdf
ISBN
3563624206833

OPIS

Nowy mroczny thriller Magdaleny ZimniakDorota ma dwadzieścia lat. Nigdy nie opuściła domu, nie ma dostępu do telefonu ani internetu. Ola jest młodą bibliotekarką, wychowanką domu dziecka. Zmaga się z toksyczną przeszłością i kompleksami. Kiedy ich drogi się krzyżują, dochodzi do zbrodni. Czy bohaterki będą musiały zapłacić najwyższą cenę za wspólną grę, którą rozpoczynają?Pochłaniająca opowieść o trudnej miłości matki i córki, o ludzkich tęsknotach i ograniczeniach. I o tym, że każdy jest zdolny do zbrodni.

Książka Gra poza prawem liczy 432 stron. Jej wymiary to 145x205.

Główną bohaterką jest Dorota, ale są też rozdziały poświęcone jej mamie Beacie i współpracownicy Beaty Oli. Szczerze powiem, że czytając opis tej książki spodziewałam się jakiejś toksycznej mamuśki, która odcina swoje dziecko od świata zaraz po powrocie ... „Gra poza prawem" to świetny przykład na to, że polska literatura ma się dobrze, a polskim autorom warto ufać, bo nie raz i nie dwa mogą nas jeszcze zaskoczyć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI