Dzień, w którym lwy zaczną jeść sałatę

Dzień, w którym lwy zaczną jeść sałatę - Raphaelle Giordano | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Raphaelle Giordano
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Dzień, w którym lwy zaczną jeść sałatę.pdf
ISBN
1614536840627

OPIS

Druga książka autorki „Twoje drugie życie zaczyna się, kiedy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno”, bestsellera w Polsce i fenomenu wydawniczego we Francji. W rok sprzedało się ponad pół miliona egzemplarzy książki.Romane Gardener prowadzi terapeutyczne szkolenia dla osób odbieranych przez otoczenie jako dominujące, patrzące na innych z góry i ostro ich oceniające, pozbawione empatii, wrażliwości, egocentryczne. Jej klienci często są kreatywni, przekonani, że dają światu dużo, więc należy się im posłuch i respekt. W rzeczywistości otoczenie z trudem ich znosi, a oni nie potrafią wykorzystać potencjału innych, krzywdzą zarówno siebie, jak i ich.Poradnik w nowatorskiej formie, dla tych, którzy nie chcą być nadętymi dupkami i muszą sobie radzić z takim typem ludzi na co dzień.Książkę można czytać jak pasjonujący przewodnik radzenia sobie z bufonadą i egotyzmem – swoimi i innych. Poradnikowy charakter książki podkreśla zamieszczony na końcu słowniczek terminów.Raphaëlle Giordano – trenerka rozwoju osobistego, propagatorka kreatywności w życiu, pokazuje jak odnaleźć drogę do szczęścia i samospełnienia. Jest autorką książek z dziedziny rozwoju osobistego. Łączy w nich elementy psychologii i coachingu. Z wykształcenia jest grafikiem i psychologiem, a obecnie pisarką, malarką i trenerką kreatywności.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kto mnie choć trochę zna ten wie, że jestem fanką wszelkiego rodzaju poradników, gdyż w kręgu moich zainteresowań leży szeroko pojęty rozwój osobisty, duchowy, a także prawo przyciągania. O "Dniu, w którym lwy zaczną jeść sałatę" słyszałam na długo przed tym, zanim wzięłam go do rąk.

Oceń i podziel się swoją opinią ... Dzień, w którym lwy zaczną jeść sałatę Giordano Raphaelle. 24,42 zł 39,90 z ł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI