Czerwony Pająk. Cykl Cztery Żywioły. Tom 4 (książka audio)

Czerwony Pająk. Cykl Cztery Żywioły. Tom 4 (książka audio) - Katarzyna Bonda | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bonda
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Czerwony Pająk. Cykl Cztery Żywioły. Tom 4 (książka audio).pdf
ISBN
8915491277987

OPIS

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleźć. Prywatne śledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powiązane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdyś przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromitujące najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach biorą udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komuś niezwykle zależy na tym, żeby to właśnie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedzą, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamość ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…Czas nagrania: 24 godz. Czyta: Agata Kulesza

Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Czerwony Pająk. Cykl Cztery Żywioły.

Cykl Cztery Żywioły. Tom 4 (książka audio) Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI