Mieszkań wiele. Przebłyski niebios

Mieszkań wiele. Przebłyski niebios - ks. John Woolley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. John Woolley
WYMIAR
8,15 MB
NAZWA PLIKU
Mieszkań wiele. Przebłyski niebios.pdf
ISBN
2332620919515

OPIS

Istnieje prosta droga do poznania Jezusa – to przebywanie z Jego słowem i wsłuchiwanie się w nie. Dzięki Pismu Świętemu możesz odkrywać, jaki jest Bóg, doświadczać Jego obecności i miłości. Pomocą mogą być niezwykłe rozważania ks. Johna Woolleya, autora m.in. światowego bestsellera Jestem z tobą. Autor dzieli się szeptami, które Jezus skierował prosto do jego serca podczas modlitwy.Bądź blisko Słowa i odkrywaj prawdę o Bogu!Wiem, że nasz Pan będzie przemawiał do ciebie poprzez strony tej książki. Modliłem się o to, by wiele twoich ciężarów zostało zrzuconych – włącznie z tymi, które nosiłeś przez długi czas.KS. JOHN WOOLLEY

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

Czy słyszysz, jak Jezus szepcze do Twojego serca? Nie? Być może to dlatego, że znacznie uważniej wsłuchujesz się w to, co krzyczy do Ciebie współczesny świat. Jest jednak pewna prosta droga do poznania Jezusa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI