Porto. MapBook. Wydanie 1

Porto. MapBook. Wydanie 1 - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,53 MB
NAZWA PLIKU
Porto. MapBook. Wydanie 1.pdf
ISBN
8056063123571

OPIS

Ruszaj w drogę na odkrywanie Porto!MapBook podpowie Ci, jakich atrakcji nie możesz pominąć! Najciekawsze restauracje, klimatyczne kawiarnie, sklepy godne polecenia i najlepsze kluby w mieście!Zakochaj się w Porto!Szczegółowy atlas miasta w praktycznym formacie.Niezastapiony przewodnik, by niczego nie przegapić:poręczny rozmiarpodział miasta na dzielnicewszystkie opisane obiekty umieszczone na planach

Porto - drugie największe miasto Portugalii - to miejsce niezwykłe, pełne kontrastów, smak&oacu Ruszaj w drogę na odkrywanie Paryża! MapBook podpowie Ci, jakich atrakcji nie możesz pominąć! Najciekawsze restauracje, klimatyczne kawiarnie, sklepy godne polcenia i najlepsze kluby w mieście! Zakochaj się w Paryżu! Szczegółowy atlas miasta w praktyczn Porto MapBook - uszaj w drogę na odkrywanie Porto! Map Book podpowie Ci, jakich atrakcji nie możesz pominąć! Najciekawsze restauracje, klimatyczne kawiarnie, sklepy godne polcenia i najlepsze kluby w mieście! Zakochaj się w Porto! Szczegółowy... - ISBN: 978-83-2834-111-1 Oferta hurtowa dla księgarń na: Londyn MapBook Wydanie 1 ISBN:9788328321977 Wydawnictwo: BEZDROŻA Porto - drugie największe miasto Portugalii - to miejsce niezwykłe, pełne kontrastów, smaków i kolorów.

Okładka miękka. Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI