Mała Lama w łóżku sama

Mała Lama w łóżku sama - Anna Dewdney | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Dewdney
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Mała Lama w łóżku sama.pdf
ISBN
5925275249337

OPIS

Mała Lamawykąpana,przed snem bajkęczyta mama.Potem buziakw nos i w uszka,wyszła Mamana paluszkach.Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann.Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Wspólne czytanie buduje intymną relację, która uczy dziecko, co to znaczy być jedną z wielu istot żyjących na naszej planecie.Anna Dewdney, autorka serii o przygodach Małej LamyBestseller „The New York Times”. Ponad 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Na podstawie książek Netflix wyprodukował serial animowany dla dzieci.

Specjalnie dla polskich dzieci tłumaczy Wojciech Mann. Kiedy czytamy książki z dziećmi, dzielimy się innymi światami, a co nawet ważniejsze, dzielimy się sobą. Informacje o Mała Lama w łóżku sama Anna Dewdney - 7859653641 w archiwum Allegro.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kup teraz na Allegro.pl za 16,12 zł - Mała Lama w łóżku sama z miasta Wrocław. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI