Kto z nas jest bez grzechu?

Kto z nas jest bez grzechu? - o. Jean-Philippe Chauveau | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
o. Jean-Philippe Chauveau
WYMIAR
8,75 MB
NAZWA PLIKU
Kto z nas jest bez grzechu?.pdf
ISBN
2549655982557

OPIS

DUSZPASTERZ WIĘŹNIÓW I PROSTYTUTEKTyle cierpienia trudno zmieścić w jednym życiu: dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak, gang… Zło otaczało go niemal nieustannie, nie mógł przed nim uciec. Nigdy nie czuł się bezpiecznie.Dzisiaj o. Jean-Philippe Chauveau to kapelan aresztu. Prowadzi domy dla młodych uzależnionych. Jest szefem stowarzyszenia, które pomaga ludziom prostytuującym się.Jak to możliwe, że człowiek tak okrutnie skrzywdzony przez alkohol, przemoc i gwałt zaczął nieść nadzieję i pomoc właśnie tym, którzy są uwikłani w uzależnienia, przestępstwa i prostytucję?Uwielbiam historie, w których bohater po ludzku jest skazany na beznadzieję, opuszczenie i porażkę, ale Bóg nie daje za wygraną. Interweniuje, udowadniając, że nie ma ludzi zbyt poranionych i przegranych. Polecam tę książkę – jest pełna takiej Nadziei! Zetknięcie z nią grozi przemianą myślenia i w konsekwencji całego życia.Krzysztof Demczuk, lider wspólnoty Metanoia, prezes zarządu Fundacji Aplica, psychoterapeuta

Zobacz inne Nauki humanistyczne i społeczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kto z nas jest bez grzechu? Jean-Philippe Chauveau w kategorii Religia, Wiara / Poradniki / Książki. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

(Ew. Jana 8:7) Czy Panu Jezusowi chodziło tutaj o dowolny grzech, tych którzy mieli przygotowane kamienie? Szczegóły: Kto z nas jest bez grzechu? - Chauveau Jean-Philippe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI