Jurassic World 2. Opowieść filmowa. #Czytelnia Poziom 3

Jurassic World 2. Opowieść filmowa. #Czytelnia Poziom 3 - David Lewman | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Lewman
WYMIAR
12,63 MB
NAZWA PLIKU
Jurassic World 2. Opowieść filmowa. #Czytelnia Poziom 3.pdf
ISBN
1019133493775

OPIS

Minęły lata od straszliwego incydentu w Jurassic World. Cała wyspa, choć opuszczona przez ludzi, nadal tętni... życiem, tupotem dinozaurów i gorącym pulsem pewnego wulkanu. Claire Dearing i Owen Grady razem z całą ekipą wyrusza raz jeszcze na wyspę pełną dzikich stworzeń. Mają ewakuować dinozaury, jednak szybko okazuje się, że natychmiast powinni ewakuować samych siebie... A to dopiero początek. Niniejsza powieść jest inspirowana najnowszym filmem studia Universal. To oficjalne i pełne wydanie relacjonujące pełny bieg wydarzeń na gigantycznej potwornej wyspie. Zawiera całą, niecenzurowaną, rozbudowaną OPOWIEŚĆ FILMOWĄ. Ta książka z pewnością pochłonie cię do ostatniej strony niczym gorąca lawa powoli wylewająca się z krateru jurajskiego wulkanu....

Claire Dearing i Owen Grady razem z całą ekipą wyrusza raz jeszcze na wyspę pełną dzikich stworzeń. Mają ewakuować dinozaury, jednak szybko okazuje się, że natychmiast powinni ... Paleontolog Alan Grant pomaga w poszukiwaniach nastolatka zagubionego na wyspie, którą opanowały dinozaury.

#Czytelnia Poziom 3 Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI