Dusza. Trylogia namiętności. Tom 3

Dusza. Trylogia namiętności. Tom 3 - Audrey Carlan | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Audrey Carlan
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Dusza. Trylogia namiętności. Tom 3.pdf
ISBN
1687701779769

OPIS

Byłam martwa.Wreszcie ujrzałam, czym jest prawdziwa miłość, uwielbienie i ten rodzaj oddania, które tylko twoja bratnia dusza, twoja druga połowa może ci okazać… dopóki nie zostałam od tego dosłownie oderwana.Uprowadzona.Stalker mnie przetrzymywał i prawie nie było nadziei, że zostanę odnaleziona. Wiedziałam, że Chase użyje wszystkich pieniędzy i możliwości, aby mnie szukać nawet na krańcu świata. Znałam jednak potwora, z którym miałam do czynienia. Zbyt wiele lat patrzyłam w oczy czystemu złu, by nie wiedzieć, że moja sytuacja jest tragiczna.Jeśli Chase szybko mnie nie znajdzie, zniknę na zawsze.***Dusza, trzecia i ostatnia części erotycznego thrillera, ukazuje wydarzenia widziane oczami Gillian, Chase’a i mężczyzny, który pragnie posiąść jej duszę, ale nie może, gdyż ona oddała ją już komuś innemu.Wszyscy ruszają w pościg, by wyrwać Gillian z rąk mordercy.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Trylogia namiętności. Tom 3 autorstwa Audrey Carlan Darmowa wysyłka Super cena 27.93 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Napisz recenzję o produkcie: Trylogia namiętności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI