Ostatni z naszych

Ostatni z naszych - Adélaide de Clermont-Tonnerre | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adélaide de Clermont-Tonnerre
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Ostatni z naszych.pdf
ISBN
9607861826130

OPIS

Dwaj wrodzy sobie bracia, dwie kobiety połączone niezniszczalną przyjaźnią i dwoje młodych ludzi porwanych niemożliwą miłościąWerner Zilch jest początkującym biznesmenem, który w ożywionym klimacie Nowego Jorku lat siedemdziesiątych zaczyna odnosić sukcesy. Wie, że został adoptowany jako mały chłopiec, ale już dawno zrezygnował z prób dowiedzenia się czegoś o swoich biologicznych rodzicach. Wszystko zmienia się, gdy poznaje piękną Rebeccę. Jedno spotkanie sprawia, że nieznana przeszłość znów zaczyna go prześladować…W poszukiwaniu tożsamości Wernera czytelnik wyruszy w niezwykłą podróż i odkryje losy rodziny Zilchów, do której należą postaci tak różnorodne, jak pielęgniarka Czerwonego Krzyża, naukowiec czy esesman. Przemierzy kontynenty i epoki bardzo do siebie niepodobne – austriackie góry i pustynię Los Alamos, zmarznięte równiny Polski i nowojorskie przyjęcia, Manhattan lat siedemdziesiątych i Drezno drugiej wojny światowej – by dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest ostatnim z naszych.„Całkowicie porywająca”. Le Figaro„Czy jesteśmy skazani na płacenie za zbrodnie naszych przodków? Ostatni z naszych zręcznie przemienia to tendencyjne pytanie w thriller, który czyta się równie znakomicie, jak znakomicie został pomyślany”. Paris Match„Napięcie, romans, niespodziewane wydarzenia i szokujące zbiegi okoliczności – ta powieść przenosi wielką historię w pełni do prawdziwego życia”. Madame Figaro

Data zakończenia 2019-06-17 - cena 37 zł Ostatni z naszych - de Tonnerre-Clermont Adelaide , tylko w empik.com: 31,00 zł . Przeczytaj recenzję Ostatni z naszych.

Data zakończenia 2019-06-17 - cena 37 zł Ostatni z naszych - de Tonnerre-Clermont Adelaide , tylko w empik.com: 31,00 zł . Przeczytaj recenzję Ostatni z naszych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI