Niepokój. Saga norweska Córka hycla. Tom 8

Niepokój. Saga norweska Córka hycla. Tom 8 - May Lis Ruus | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
May Lis Ruus
WYMIAR
5,60 MB
NAZWA PLIKU
Niepokój. Saga norweska Córka hycla. Tom 8.pdf
ISBN
8714856838941

OPIS

To poruszająca opowieść o dramatycznych losach 17-letniej Lucie, która mieszka w Manufakturze – przytułku i domu pracy przymusowej zarazem, gdzie rygor i kary cielesne są na porządku dziennym. Trudy życia w XVIII-wiecznym Bergen dają się znieść dzięki przyjaźni, pomocy życzliwych osób i pierwszym młodzieńczym porywom serca. Lucie spotyka też na swej drodze hycla Nestora, który przypomina jej utraconego w dzieciństwie ojca. Czy okaże się nim naprawdę?Tom 8. Dragon maluje portret Lucie, co sprzyja rodzącemu się między nimi uczuciu. Rodzina Hansine – nieżyjącej pokojówki dragona – obwinia Lucie za jej śmierć. Babka Hansine wręcza Lucie różę i zaciska jej rękę na kolcach. Następnie rzuca na nią klątwę. Karen Malene jest w ciąży z zarządcą Galle. Przełożona Halland wyzywa ją od cudzołożnic, a sąd kościelny zmusza do wyznania, kto jest ojcem dziecka. Karen, by kryć zarządcę, oznajmia, że to Lars. Lucie jest zaskoczona tą informacją, ale nie ma okazji porozmawiać z przyjaciółką.

Niepokój - Ruus May Lis Książka romantyczna już od 8,50 zł - od 8,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Saga Norweska Córka hycla.

8. NiepokójautorstwaRuus May Lis ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Opis: Saga Norweska Córka hycla.

POWIĄZANE KSIĄŻKI