Nasze miejsce na ziemi. Seria Alabama Summer. Tom 4

Nasze miejsce na ziemi. Seria Alabama Summer. Tom 4 - Jack Daniels | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack Daniels
WYMIAR
12,80 MB
NAZWA PLIKU
Nasze miejsce na ziemi. Seria Alabama Summer. Tom 4.pdf
ISBN
6002935530733

OPIS

Oto nowa, pełna seksu i namiętności powieść bestsellerowej autorki „New York Timesa”, J. Daniels – kolejna część serii „Alabama Summer”.Ben i Mia nie mają ani chwili wytchnienia.Wyczerpujące nocne zmiany i przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że zakochana w sobie para nie ma jak spędzić ze sobą czasu sam na sam – na ich drodze stoi jedna poważna przeszkoda: rodzicielstwo.Po domu biegają dwaj chłopcy, którzy do perfekcji opanowali sztukę przerywania rodzicom miłosnych igraszek. Ben i Mia są więc bardzo sfrustrowani i przy każdej nadarzającej się okazji próbują się do siebie zbliżyć, urządzając sobie sekskapady i krótkie, niegrzeczne spotkania.Kto powiedział, że wszystko musi być do końca zgodne z prawem?Usiądźcie wygodnie – na południu znowu zrobi się gorąco.

Tom 4. Nasze miejsce na ziemi? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić.

Wyczerpujące nocne zmiany i przeciwne rozkłady dnia sprawiają, że... - Polska ksiegarnia w UK Nasze miejsce na ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI