Na tropie. Seria Dekada. Tom 2

Na tropie. Seria Dekada. Tom 2 - Michał Larek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Larek
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Na tropie. Seria Dekada. Tom 2.pdf
ISBN
9534382017484

OPIS

Przełom lat 80. i 90. to nowa, bezlitosna rzeczywistość.W niedbale dotąd prowadzonym śledztwie w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny dochodzi do przełomu. Przy okazji wychodzą na jaw szczegóły śmierci pewnego bardzo dociekliwego dziennikarza. Komu zależało na tym, by uciszyć ambitnego redaktora?Podejrzane związki gangsterów, policjantów i biznesmenów są tajemnicą poliszynela. Światem stróżów prawa okazują się rządzić zakulisowe gierki i korupcja. Koszmary, które zdarzały się tylko w filmach kryminalnych, nagle stają się realne. Atak na policjanta, porwanie, zabójstwo jego dziewczyny - dla komisarza Harrego to wszystko jest boleśnie dotkliwe. Ktoś czyhał na jego życie, pytanie tylko - przyjaciel czy wróg?Konflikt dobra ze złem nie ma jasno ustalonych granic, każdy może się okazać zdrajcą.DEKADA to bezlitosny świat, w którym z dnia na dzień umarł dawny porządek i nastało nowe prawo.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

W niedbale dotąd prowadzonym śledztwie w sprawie zabójstwa młodej dziewczyny dochodzi do przełomu. Przy okazji wychodzą na jaw szczegóły śmierci pewnego bardzo dociekliwego dziennikarza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI