Żywego ducha

Żywego ducha - Jerzy Pilch | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Pilch
WYMIAR
7,78 MB
NAZWA PLIKU
Żywego ducha.pdf
ISBN
2046366393590

OPIS

Żywy duch i duchyOto Jerzy Pilch jakiego nigdy dotąd nie czytaliśmy! Ostatni na statku szaleńcówZagłada cicha jak kot? Potop bez opadów? Terrorystyczny atak z nieba? Globalne wyludnienie? Apokalipsa rozgrywa się w języku. Świat kończy się, bo milknie. Dalekie głuche pożary. Nie ma do kogo gęby otworzyć. Przed aniołem śmierci, który przeszedł przez Warszawę, uchodzi jedynie pisarz — odludek . Można powiedzieć trafił żywy duch na swego. Po kolejnych próbach nawiązania kontaktu z kimkolwiek i gdziekolwiek nie może się dłużej łudzić. Został sam. I to sam w sensie ścisłym.Co może robić ostatni człowiek na świecie? Wyruszyć przed siebie? Spać w najlepszych hotelach? Bezkarnie wynosić książki z księgarń i markowe ubrania z najlepszych butików? To co zwykle: łudzić się kasą? Pielęgnować samotność, czyli życie? Gorączkowo upajać się własną wyjątkowością? Tylko właściwie po co? A przedtem było po co? Czy przedtem i potem to jest aż tak wielka różnica? Widziadła coś do niego mówią — nie wie co, bo nie wie, czy są z tego świata? A my? Jesteśmy jego urojeniami? — Jerzy Pilch

Natomiast dokładną premierę miała w 2018-07-04 Co więcej, książka Żywego ducha wpisuje się w gatunek Fantastyka, Fantasy, Science Fiction . Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Jerzy Pilch swoją najnowszą powieścią z pewnością nie rozczaruje czytelników choć trochę zaznajomionych z jego prozą. Żywego ducha to zapis najwyższego studium samotności, okraszonego sporą dawką rozmyślań autora. żywego ducha (język polski): ·↑ Marcin Malek, Znaki Żywego Alfabetu - Wybór Wierszy, 2015, str.

POWIĄZANE KSIĄŻKI