Wredne igraszki

Wredne igraszki - Sally Thorne | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sally Thorne
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Wredne igraszki.pdf
ISBN
4483860220803

OPIS

Nieprawdopodobnie zabawny i seksowny romans biurowy .NIENAWIŚĆ OD MIŁOŚCI DZIELI CIENKA, SUBTELNA LINIA.Lucy Hutton i Joshua Templeman nienawidzą się. Nie mają żadnych oporów z okazywaniem tego uczucia, kiedy tak siedzą naprzeciwko siebie w wydawnictwie, w którym każde z nich jest asystentem swojego prezesa. Lucy nie rozumie sztywnego, pedantycznego podejścia, z jakim Josh traktuje pracę. Z kolei Josh jest wiecznie skonsternowany zbyt kolorowymi strojami Lucy, jej bałaganiarstwem i dziwacznymi przyzwyczajeniami.Kiedy szefostwo ogłasza konkurs na nowe stanowisko, Lucy i Josh wytaczają przeciwko sobie najcięższe działa, bo żadne z nich nie ma ochoty ustąpić: zdobycie tej posady to nie tylko awans, ale także okazja do upokorzenia rywala. Napięcie osiąga punkt wrzenia, ale Lucy znienacka odkrywa, że być może wcale nie nienawidzi Josha. I on też nie jest taki pewien swoich uczuć. A może to tylko kolejna gierka…

Kto się czubi, ten się lubi?! Masz ochotę na zabawny romans Sprawdź niskie ceny i kup Wredne igraszki. w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! O „Wredne Igraszki" dowiedziałam się za sprawą ludzi z Instagrama i teraz jestem im ogromnie wdzięczna.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. a a "Wredne igraszki" a Sally Thorne - 05 czerwca 2018 - Biuro, korporacja i oni dwoje. Ona urocza i delikatna, on przystojny i chłodny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI