Wielkie podróże. Przygody śmiałków. Od Marca Polo do wyprawy na Księżyc

Wielkie podróże. Przygody śmiałków. Od Marca Polo do wyprawy na Księżyc - Deborah Patterson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Deborah Patterson
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Wielkie podróże. Przygody śmiałków. Od Marca Polo do wyprawy na Księżyc.pdf
ISBN
5386330874959

OPIS

Poznawaj świat z największymi odkrywcami w historii!Będziesz żeglować z Kolumbem, Magellanem i Drakiem. James Cook zabierze Cię na Tahiti, Nową Zelandię i do Australii, a Neil Armstrong w kosmos. Przemierzysz Jedwabny Szlak z Markiem Polo i Afrykę z Davidem Livingstone’em. Poznasz przyprawy z Wysp Korzennych, żółwie z wysp Galapagos i piękne owady z Surinamu.Dzięki tej książce będziesz podróżować i odkrywać świat, nie ruszając się z domu. Zostaniesz towarzyszem najwybitniejszych naukowców i odkrywców w dziejach, począwszy od czasów Marca Polo, a skończywszy na dwudziestowiecznych kosmonautach. Zobaczysz, jakie cechy mają prawdziwi globtroterzy… i może odkryjesz je w sobie.

Od Marca Polo do wyprawy na Księżyc Twoja ocena. Ocena ogólna.

Przemierzysz Jedwabny Szlak z Markiem Polo i Afrykę z Davidem Livingstone'em. Poznasz przyprawy z Wysp Korzenny granice.pl; Książki; Wielkie podróże.

POWIĄZANE KSIĄŻKI