Poświata (książka audio)

Poświata (książka audio) - Michael Chabon | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Chabon
WYMIAR
4,83 MB
NAZWA PLIKU
Poświata (książka audio).pdf
ISBN
7215912446612

OPIS

Niezwykła powieść jednego z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy, laureata Nagrody PulitzeraTuż po opublikowaniu debiutanckiej powieści The Mysteries of Pittsburgh Michael Chabon odwiedził śmiertelnie chorego dziadka. Gdy silne środki przeciwbólowe rozwiązały umierającemu język, a bliskość śmierci obudziła wspomnienia, dziadek pisarza zaczął zwierzać się i opowiadać historie, których jego wnuk nigdy wcześniej nie słyszał. Z tych rozmów Michael Chabon utkał swą najnowszą powieść.Poświata to opowieść o szaleństwie, wojnie i przygodzie, o seksie, małżeństwie i pożądaniu, o egzystencjalnych rozterkach i modelarstwie rakietowym, o wielkich aspiracjach i ciemnej stronie osiągnięć amerykańskiej techniki, o niszczącym działaniu kłamstwa i sekretów,a zarazem ich wielkiej mocy twórczej. To także rodzaj brawurowej autobiografii, w której Michael Chabon odsłania mechanizmy działania własnej wyobraźni.Czyta: Filip KosiorCzas nagrania: 14 godz. 48 min.

Książka w kategorii Audiobooki. Wydawnictwo Biblioteka Akustyczna.

A człowiek ten miał doprawdy niezwykłe życie. Poczynając od żydowskich przodków, po nazistów, a zwłaszcza pewnego naukowca, którego prace nad pewną rakietą ... Książki - empik.com - tysiące książek w niskich cenach! Odbierz bezpłatnie w Empiku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI