Ach, jak cudowna jest Panama

Ach, jak cudowna jest Panama - Janosch | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Janosch
WYMIAR
4,23 MB
NAZWA PLIKU
Ach, jak cudowna jest Panama.pdf
ISBN
2231124404146

OPIS

„Kto ma przyjaciela, może się niczego nie bać!” Miś i Tygrysek są przyjaciółmi. I niczego się nie boją, bo razem są silni - jak niedźwiedź i jak tygrys. Żyją sobie miło w przytulnym domku nad rzeczką. Pewnego dnia jednak wyruszają na poszukiwanie Panamy, kraju ich marzeń. Po drodze przeżywają wiele fantastycznych przygód. Ale gdzie leży Panama? Stary Lis, Krowa i Myszka nigdy o niej nie słyszeli; dopiero Wrona daje przyjaciołom wskazówkę, gdzie jej szukać. Na koniec znajdują to, czego szukali.

Pewnego dnia jednak wyruszają na poszukiwanie Panamy, kraju ich marzeń. Ach, jak cudowna jest Panama Janosch. To ciekawa literatura dla dzieci i młodzieży.

Nic więc dziwnego, że biura podróży proponując wiele ciekawych destynacji w tamtym rejonie świata, z Dominikaną i Kubą na czele, włączyły do oferty ... Ach, jak cudowna jest Panama (seria) Przejdź do sklepu. autor: Janosch.

POWIĄZANE KSIĄŻKI