Rywalka

Rywalka - Maxime Parker | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maxime Parker
WYMIAR
11,62 MB
NAZWA PLIKU
Rywalka.pdf
ISBN
2268961632550

OPIS

Czy to jest przyjaźń, czy to jest… obłąkanie?Karla właśnie zaczęła nowe życie - przeprowadziła się do wielkiego miasta, odnosi sukcesy w wymarzonej pracy, a do tego w końcu jest zakochana z wzajemnością. Jednak nie wszystko układa się tak idealnie, jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać. Dziewczyna codziennie walczy z towarzyszącym jej cieniem przeszłości, od której chciałaby się raz na zawsze odciąć. Pewnego dnia otrzymuje tajemniczy list, a w jej życiu pojawia się ktoś, kto nie pozwoli, by wydarzenia sprzed lat odeszły w zapomnienie.

Dziewczyna szybko przyzwyczaja się do otoczenia i poznaje... Co za akcja Igi Świątek! Rywalka tylko odprowadziła piłkę wzrokiem (wideo) Za takie akcje kibice uwielbiają Igę Świątek. Polska tenisistka popisywała się efektownymi zagraniami w meczu ... Rywalki Książka już od 20,74 zł - od 20,74 zł, porównanie cen w 32 sklepach.

Fiona Ferro (24 l), z którą w piątek w Australian Open gra Iga ... Rywalka polskiej tenisistki to nie tylko świetna zawodniczka, ale też jedna z najseksowniejszych postaci światowego tenisa. Zobacz: Zostawiła piłkarza Lazio, jak kiedyś Ronaldo. Rywalka Igi obraca się przede wszystkim w środowisku tenisowym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI