Początek. Trylogia Kroniki tej jedynej. Tom 1

Początek. Trylogia Kroniki tej jedynej. Tom 1 - Nora Roberts | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nora Roberts
WYMIAR
5,18 MB
NAZWA PLIKU
Początek. Trylogia Kroniki tej jedynej. Tom 1.pdf
ISBN
5138823206046

OPIS

Z jedną kroplą krwi stary świat znika na zawsze. A w jego miejsce powstaje coś nadzwyczajnego...W zimny sylwestrowy wieczór na szkockiej wsi zaczęła się śmiertelna pandemia - nazwano ją Zagładą . W wirusie oraz sposobie, w jaki się rozprzestrzenia jest coś zagadkowego. Gdy miliardy padają jego ofiarą i umierają, część z tych, którzy nie zachorowali, odkrywa w sobie dziwne, nieoczekiwane zdolności.Lana, nowojorska szefowa kuchni, potrafi przenosić przedmioty i ludzi siłą woli. Fred umie przyzwać światło w ciemności. Jonah, ratownik medyczny, widzi strzępy przyszłości ludzi, których dotyka. Katie rodzi bliźnięta i podejrzewa, że wraz z nowym życiem sprowadziła na świat magiczne istoty.Jednak Zagłada różnie wpływa na ludzi. Prócz światła, pojawi się także mroczna i przerażająca magia. Gdy resztki władz zgarniają odpornych oraz Niesamowitych na badania, Lana, Katie i inni uciekają z Nowego Jorku w poszukiwaniu bezpiecznej przystani. Stary świat się skończył, rozpoczął się Rok Pierwszy.

Średnia ocen: 7,5 / 10 46 ocen ... Trylogia Kroniki tej jedynej. Tom 1 ; Skip to the end of the images gallery.

W niewielkim szkockim miasteczku zbiera się cała rodzina, zazwyczaj rozsiana po całym świecie, i celebruje początek nowego roku. Kobiety gotują, plotkują, mężczyźni polują oraz rozweselają się alkoholem. Początek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI