Ostatnia wyrocznia. Cykl Sigma Force. Tom 5

Ostatnia wyrocznia. Cykl Sigma Force. Tom 5 - James Rollins | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Rollins
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Ostatnia wyrocznia. Cykl Sigma Force. Tom 5.pdf
ISBN
4914741165905

OPIS

Nauka, mitologia, religia i wartka akcja w jednym!Wyobraźnia Rollinsa nie zna granic – każda kolejna książka jest niepowtarzalna, pełna zaskakujących zwrotów akcji i niesamowitego tempa!Rok 398, świątynia Apollina w Delfach na górze Parnas. Z rozkazu cesarza Rzymu legionista zabija Pytię – kobietę zasiadającą na tronie wyroczni wielbionej przez władców i zdobywców antycznego świata.Waszyngton, czasy współczesne. Na rękach Pierce’a umiera starszy człowiek, śmiertelnie postrzelony przez snajpera. Okazuje się, że zabity to profesor neurologii Archibald Polk, jeden z współzałożycieli Sigmy. Dlaczego zginął? Odpowiedź może ukrywać zakrwawiona grecka moneta przedstawiająca świątynię w Delfach…Polk był jednym ze współpracowników tajnego Projektu JASON, w którym na zlecenie rządu wybitni naukowcy prowadzili badania nad autystycznymi dziećmi odznaczającymi się wyjątkowym talentem. Grayson i agenci Sigmy będą musieli przemierzyć cały świat – od Waszyngtonu, przez indyjskie slumsy i napromieniowane ruiny Czarnobyla, po opuszczone podziemne miasto w Uralu – by rozwikłać zagadkę , której korzenie sięgają starożytnej Grecji. I powstrzymać szaleńca, który nie zawaha się przed zgładzeniem jednej czwartej ziemskiej populacji, by urzeczywistnić swój plan zdobycia niczym nieograniczonej władzy…Rollins jest jednym z najoryginalniejszych pisarzy dzisiejszych czasów.Lincoln Child, autor Utopii

Oceń i podziel się swoją opinią ... Ostatnia Wyrocznia Sigma Force Tom 5 Ostatnia Wyrocznia Sigma Force Tom 5 James Rollins 0 ocen ... Mapa trzech mędrców Cykl Sigma Force Tom 2.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, Ostatnia wyrocznia. Cykl Sigma Force.

POWIĄZANE KSIĄŻKI