Miłość i inne zadania na dziś

Miłość i inne zadania na dziś - Kasie West | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasie West
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Miłość i inne zadania na dziś.pdf
ISBN
8492023037045

OPIS

Przed 17-letnią Abby Turner całe lato. I ta perspektywa byłaby najwspanialsza na świecie, gdyby nie to, że… z paczki jej przyjaciół w mieście zostaje tylko Cooper,któremu kiedyś wyznała miłość, ale on zbył ją śmiechem, jej tata jest gdzieś daleko, a pod jego nieobecność mama już prawie nie wychodzi z domu i wszędzie szuka zagrożeń. Abby marzyła o wystawieniu swoich obrazów w miejscowym muzeum, ale jej prace zostały odrzucone – podobno brak im głębi i dojrzałości.W tej sytuacji Abby postanawia ekspresowo dojrzeć. Tylko jak to zrobić? Pomóc może stworzenie listy zadań, których wykonanie przyniesie doroślejsze spojrzenie na świat. Abby daje sobie miesiąc na zrealizowanie wszystkich jedenastu punktów ze swojej „Listy serca”. Wróć, dziesięciu, bo jedenasty punkt, „mieć złamane serce”, już zaliczyła.Ale gdy ten miesiąc nieuchronnie mija, Abby zaczyna zdawać sobie sprawę, że aby zostać prawdziwą artystką, być może trzeba nie tylko wypełnić zaplanowane zadania, ale nawet… zmienić siebie. Czy poszukując prawdziwej siebie, znajdzie jednocześnie odwzajemnione uczucie?...Zabawna i romantyczna historia w najlepszym, niepodrabialnym stylu Kasie West!

Użytkownik melania1987 wgrał ten materiał 2 lata temu. Od tego czasu zobaczyło go już 2,234 osób, 1991 z nich pobrało dokument.

Ukazuje stopniową zmianę bohaterki i jej poszukiwania samej siebie. Mimo że w pierwszej chwili wydawało się Abby, że doskonale wie, co oznacza bycie dojrzałym, wypełnione przez nią zadania przyniosły zupełnie inne przemyślenia. Sprawdź niskie ceny i kup Miłość i inne zadania na dziś w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Myślę, że "Miłość i inne zadania na dziś" to lekka i przyjemna, a zarazem mądra powieść młodzieżowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI